Instalazioak

Gipuzkoako Ur Kontsortzioak punta-puntako instalazioak ditu urak hartzeko, jasotzeko, arazteko, garbitzeko eta uraren ziklo osoa kudeatzeko.

Azken urteotan garatu dugun azpiegitura sare moderno eta konplexuari esker, Europako herririk aurreratuenen artean gaude ur kalitateari eta bizi kalitateari dagokienez.

Instalazioen kokalekua

Urtegiak
Aixola Eibar Ikusi Google Maps-en
Arriaran Beasain Ikusi Google Maps-en
Barrendiola Legazpi Ikusi Google Maps-en
Ibai Eder Azpeitia Ikusi Google Maps-en
Ibiur Ikaztegieta-Baliarrain Ikusi Google Maps-en
Lareo Ataun Ikusi Google Maps-en
Urkulu Aretxabaleta Ikusi Google Maps-en
Edateko Uren Araztegiak (E.U.A.)
Arriaran Beasain Ikusi Google Maps-en
Barrendiola Legazpi Ikusi Google Maps-en
Ibai Eder Azpeitia Ikusi Google Maps-en
Ibiur Ikaztegieta Ikusi Google Maps-en
Ipurua Eibar Ikusi Google Maps-en
Kilimon Mendaro Ikusi Google Maps-en
Urkulu Aretxabaleta Ikusi Google Maps-en
Hondakin Uren Araztegiak (U.Z.A.)
APRAIZ Elgoibar Ikusi Google Maps-en
Arronamendi Deba Ikusi Google Maps-en
Badiolegi Azpeitia Ikusi Google Maps-en
Basusta Zumaia Ikusi Google Maps-en
Epele Arrasate Ikusi Google Maps-en
Gaikao Legorreta Ikusi Google Maps-en
Iñurritza Zarautz Ikusi Google Maps-en
Mekolalde Bergara Ikusi Google Maps-en
Sanantonpe Getaria Ikusi Google Maps-en
Uralde Aduna Ikusi Google Maps-en
Zabalera Mutriku Ikusi Google Maps-en
Zuringoain Urretxu-Zumarraga Ikusi Google Maps-en
Bulego sarea
Azpeitia Erdi Kale, 18-bajo 14. 20730 Azpeitia
bazpeitia@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Azkoitia Angel kalea 14. 20720 Azkoitia
bazkoitia@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Beasain Kale Nagusia 2 (Bideluze enparantzatik). 20200 Beasain
beasain@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Deba Iturkale 2, bajo. 20820 Deba
deba@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Eibar Txaltxa-Zelai 24, bajo. 20600 Eibar
eibar@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Elgoibar Antonio Arrillaga 12, bajo 3. 20870 Elgoibar
elgoibar@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Ermua Santiago plaza 3, BJ-DR. 48360 Ermua (Bizkaia)
Ermua@gipuzkoakour.eus
Legazpi Saturnino Telleria 3, bajo. 20230 Legazpi
legazpi@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Oñati Portu kalea 1. 20560 Oñati
oñati@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Ordizia J.M. Barandiaran 1, bajo. 20240 Ordizia
Ordizia@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Tolosa RONDILLA 42. 20400 Tolosa
tolosa@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Zarautz Kale Nagusia 2, bajo. 20800 Zarautz
zarautz@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en
Zumaia Baltazar Etxabe Z/G. 20750 Zumaia
zumaia@gipuzkoakour.eus
Ikusi Google Maps-en

Bisitak instalazioetara

Urtegiak, edateko uren araztegiak eta Hondakin Uren Araztegiak gidari batekin bisitatzeko zerbitzua, doan.